Zostań Ambasadorem

https://raportmcp.pl/wp-content/uploads/2022/11/Unknown-5-e1669295551814.png
https://raportmcp.pl/wp-content/uploads/2022/11/MUZEUM-GAZOWNICTWA-750X100.jpg

Zostań ambasadorem Wirtualnego Muzeum Gazownictwa

Wirtualne Muzeum Gazownictwa (WMG) rusza z pilotażowym programem popularyzującym wiedzę o gazownictwie. Inicjatywa jest skierowana do młodzieży z klas VII-VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych z województw: dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego i śląskiego. Zgłaszać się można do 28 listopada.

Celem akcji jest zainteresowanie młodych osób nie tylko przeszłością, ale także teraźniejszością i przyszłością gazownictwa i gazu ziemnego. Konkurs będzie składać się z dwóch etapów. W pierwszym Polska Spółka Gazownictwa, mecenas Wirtualnego Muzeum Gazownictwa, spośród wszystkich zgłoszeń wybierze czterech ambasadorów, którzy w drugiej części akcji – pod czujnym okiem ekspertów – wcielą się w rolę influencerów.

– Głównym zadaniem naszych ambasadorów będzie publikowanie w swoich kanałach social media przez 14 dni angażujących i ciekawych treści związanych z działalnością Wirtualnego Muzeum Gazownictwa. Jestem przekonany, że dzięki kampanii opartej na połączeniu zabawy z nowoczesną formą przekazu, uda nam się zainteresować młodsze pokolenie wiedzą na temat gazu ziemnego – powiedział Robert Więckowski, prezes zarządu Polskiej Spółki Gazownictwa.

Najciekawsze posty udostępniane będą na profilach społecznościowych Wirtualnego Muzeum Gazownictwa. Dodatkowo każdy z ambasadorów będzie musiał stworzyć tekst lub prezentację dotyczącą jego autorskich pomysłów na zwiększenie zainteresowania muzeum wśród młodzieży szkolnej.

Na uczniów czekają atrakcyjne nagrody

Nagrodą główną dla najlepszego i najbardziej kreatywnego młodego ambasadora jest tablet. Zostanie on wręczony w trakcie finału akcji, który odbędzie się 16 grudnia w Muzeum Gazownictwa w Paczkowie. W ramach specjalnie zorganizowanej wycieczki, na którą ambasadorzy Wirtualnego Muzeum Gazownictwa będą mogli zaprosić także swoje klasy, uczestnicy zwiedzą jeden z najlepszych, tegorocznych produktów turystycznych Opolszczyzny, a także wezmą udział w niezwykłych warsztatach chemiczno-fizycznych. W ich trakcie poznają tajniki tych dwóch nauk, a pod okiem instruktora samodzielnie wykonają eksperymenty chemiczne.

 

Jak zostać ambasadorem Wirtualnego Muzeum Gazownictwa?

Aby zostać szkolnym ambasadorem WMG, należy przesłać zgłoszenie, w którym uczeń w kilku zdaniach napisze o swoich zainteresowaniach, o tym z jakich mediów społecznościowych najbardziej lubi korzystać i gdzie chciałby publikować swoje posty, a także uzasadni, dlaczego to właśnie on będzie najlepszym ambasadorem Wirtualnego Muzeum Gazownictwa.

Wypełnij formularz i zostań ambasadorem.

Na zgłoszenia czekamy do 28 listopada.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

All content © 2023 My Company Polska All rights reserved.